Pašto kodai

Ką daryti jei siuntinys grįžo atgal?
Įsivaizduokite situaciją: artėja jūsų geriausio draugo ar draugės gimtadienis, tačiau būtent tą dieną neturėsite galimybės jo pasveikinti patys, todėl nusprendžiate išrinkti dovaną, ją gražiai supakuojate ir išsiųsti, tikėdamiesi, jog draugas ar draugė labai ja apsidžiaugs. Tačiau laiko iki svarbiosios dienos liko ne tiek jau ir daug, o jus pasiekia ne pati maloniausi žinia: siuntinys grįžo atgal. Tad ką daryti tokiu atveju? Pulti į paniką ar bandyti taisyti padėtį? Pasirodo, jog panikuoti tikrai neverta, verčiau skubėkite taisyti situacijos. O ją taisyti padės šie būdai. Patikrinkite, ar nurodėte teisingą vardą bei pavardę.
Galbūt galvodami apie tai, kaip jūsų bičiulis ar bičiulė apsidžiaugs gavę šią puikią dovaną, pamiršote nurodyti ar neteisingai nurodėte jo vardą ar pavardę? Kad ir kaip kurioziškai tai beskambėtų, tačiau tokių situacijų išties pasitaiko. Taigi, džiaugsmingas mintis bent trumpa nuvykite į šoną ir susikaupkite, tam, kad ant siuntinio nurodytumėte teisingą informaciją.
Patikrinkite, ar nurodėte teisingą. Atminkite, jog pašto indeksas taip pat yra labai svarbus rodiklis. todėl jei siuntinys grįžo atgal skubėkite patikrinti, ar pašto indeksas buvo nurodytas. Jei ne, tučtuojau čiupkite rašiklį ir papildykite ant siuntinio nurodytą informaciją. Patikrinkite, ar teisingai nurodėte adresą Siuntiniui grįžus atgal skubėkite patikrinti ir dar vieno dalyko – adreso. Labai tikėtina, jog skubėdami nurodėte neteisingą adresą. Tačiau šioje situacijoje yra galimas ir dar vienas variantas: jei jūsų draugas ar draugė, kuriam siunčiate dovaną, su jumis nebendravo ilgus metus, iš kur galite būti tikri, jog jis tebegyvena ten pat? Todėl prieš siųsdami siuntinį, pasitikrinkite, koks yra jūsų bičiulio ar bičiulės adresas. Na, o tuo atveju, jei jūsų draugas ar draugės gyvena ne Lietuvoje, o užsienyje, informaciją pildyti teks dar atidžiau: nesuklyskite rašydami užsienietiškos vietovės, miesto ar miestelio bei gatvės pavadinimą.
Taigi, jei siuntinys grįžo atgal, nenusiminkite ir nepanikuokite – verčiau patikrinkite, ar ant siuntinio yra nurodyta visa reikalinga informacija. Jei ne – papildykite ir siųskite siutinį iš naujo

Atgal